Informacja Administratora

BUDŻET OBYWATELSKI - PROJEKT PONADOSIEDLOWY L190 – BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy Was do GŁOSOWANIA W BUDŻECIE OBYWATELSKIM!

Prosimy Was, byście w tym roku swój głos oddali na projekt PONADOSIEDLOWY L190 – BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

Projekt skierowany jest do osób chorych na raka oraz inne śmiertelne choroby. BEZPIECZNA PRZYSTAŃ ma być Hospicyjnym Domem Dziennego Pobytu, który zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Do tej pory na mapie Łodzi nie ma jeszcze takiego miejsca, podobnie jak i hospicjum stacjonarnego. A skoro są ludzie, którzy chcą je stworzyć i potrzebne są im do tego tylko i aż nasze głosy, to dajmy im to czego potrzebują…

Dzięki projektowi L190-BEZPIECZNA PRZYSTAŃ, osoby chore będą zaopiekowane, a ich najbliżsi będą mogli spokojnie wypełniać swoje codzienne obowiązki…Bo jak troszczyć się o ukochaną osobę, która jest śmiertelnie chora? Jak robić to jednocześnie będąc w tym samym czasie w pracy lub szkole? Jak zadbać wtedy o dzieci, zaprowadzić i odebrać je ze szkoły, ugotować obiad, pójść do lekarza czy zadbać o ciepło i atmosferę w domu…?

Głosujmy sercami… tak by osoby najbardziej tego potrzebujące, poczuły nasze wsparcie i solidarność.

Prosimy Was i wasze Dzieci o oddanie głosu na projekt ponadosiedlowyL190-BEZPIECZNA PRZYSTAŃ (opieka pozamedyczna dla dorosłych z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami zagrażającymi życiu w ośrodku stacjonarnym na terenie miasta Łodzi).

Łódzki Budżet Obywatelski- Instrukcja Głosowania

Wejdź na link:

1. Kliknij ODDAJ GŁOS PRZEJDŹ DO FORMULARZA

1. Kliknij PROJEKTY PONADOSIEDLOWE

1. Wyszukaj i zaznacz L190 BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

(Pamiętaj, że możesz zagłosować tylko raz, więc zaznacz od razu wszystkie wybrane przez Ciebie projekty ponadosiedlowe. Maksymalnie 5 projektów)

1. Wypełnij formularz

IMIĘ

NAZWISKO

MIASTO

PESEL

NUMER TELEFONU

Zaznacz 2 oświadczenia

- klauzula informacyjna Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego

- potwierdzenie prawdziwości danych osobowych

1. Kliknij POTWIERDZAM WYBÓR

1. Kliknij POTWIERDZAM, WYSYŁAM MOJE DANE

Na podany numer telefonu zostanie wysłany sms z kodem do potwierdzenia głosowania

1. Wpisz 6-cyfrowy kod, który dostałeś smsem

1. Kliknij WYSYŁAM KOD I POTWIERDZAM ODDANIE SWOICH GŁOSÓW

1. Właśnie wsparłeś Dom Dziennego Pobytu dla Osób Chorych na raka i inne śmiertelne choroby.

DZIĘKUJEMY!!!

HOSPICJUM TO… TWOJE WSPARCIE!