Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Reforma edukacji sprawiła,że dziś znów jesteśmy ośmioklasową szkołą, która od 1 września 2017 r. zyskała nazwę: Szkoła Podstawowa nr 24 w Łodzi.

Nasza szkoła mieści się w dzielnicy Bałuty, położona jest wśród zieleni i jest oddalona od głównych ciągów komunikacyjnych, co sprzyja spokojnej pracy i zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom.

Placówką kierują dwie energiczne kobiety - pani dyrektor Ewa Kraska oraz wspierająca ją w tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy pani wicedyrektor Danuta Bąk.

Prac a w naszej szkole jest jednozmianowa, zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00.

Życie szkoły nie zamiera po ostatnim dzwonku. W godzinach popołudniowych uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych kołach zainteresowań dostosowanych do ich potrzeb.

Dysponujemy dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, pracownią informatyczną, salą gimnastyczną, biblioteką i świetlicą. Nasi uczniowie mogą zjeść smaczny posiłek przygotowywany przez  firmę cateringową.

Aby zapewnić uczniom najwyższy poziom zajęć współpracujemy z różnymi instytucjami wspierającymi naszą działalność oraz wzbogacającymi naszą ofertę.